O nás

Webové studio InternetDreams.cz bylo založeno v roce 2005. Webové stránky již děláme přes 15 let. Za tuto dobu jsme získali spoustu zkušeností s vytvářením webových stránek, potřeb zákazníků.

10 let zkušeností s tvorbou webových stránek

Neustále sledujeme nové technologie a v online prostředí objevujeme nekonečné příležitosti pro inovace.

Zaměřujeme se nejen na vývoj webových portálů a inteligentních ecommerce řešení, ale také webové stránky pro malé a střední podnikatele.

Webové stránky skutečně umíme

Chcete se o tom přesvědčit? Mrkněte na naše reference

Webdesign nás baví. Neustále si své znalosti a mnohaleté zkušenosti v oblasti webdesignu rozšiřujeme na seminářích a odborných školeních. Díky tomu jsme schopni poskytovat našim klientům kvalitní služby a nejnovější technologie.

10 let zkušeností s tvorbou webových stránek

Naše cíle

Hlavním cílem společnosti je spokojený zákazník. Vytvořením webových stránek či internetového obchodu naše práce rozhodně nekončí. S našimi zákazníky jsme neustále v kontaktu a děláme vše proto, aby se dlouhodobě zlepšovala účinnost webových stránek, ať už se jedná o eshop nebo firemní prezentaci.

Kde nás najdete? 

Pracujeme především online proto pro nás není problém vyhovět klientele po celé republice. Je-li to však nutné sejít se můžeme ve Frýdku-Místku, Třinci, Ostravě či Praze

Máte zájem o naše služby? 

Napište nám kontakt, rádi Vám zavolám zpátky.